Board index Call of Duty 1 General Forum | Flood andreas93swe job.

andreas93swe job.

Флудилка

Post #1 21.03.2016, 22:10
Admin Avatar
Администратор
Администратор

Topics: 56

:monkeypiss: andreas93swe* /memberlist.php?mode=viewprofile&u=172 (another White colors servers owner) all time makes some servers crashing and today again. With it, im will starting new project with 1.4 global changing, because this 22 years ( i think 12 -15 years)
old kid dosn't understand me. I think he closed this stupid shits making, but not. His not man, don't like peace. He need high online stats for gametracker.com i thinK xD. In few days it will be 0, and now i dont care. :welcomewave: :devil: Cant stop, i wiil help you :toiletclaw:

Okay, more crashings, more global changes from my side ;), and with your help it will be and in 1.4.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Post #2 21.03.2016, 22:27

английский знаю хуево, переводчик перевел глупо. Напиши по русски хД

Post #3 21.03.2016, 22:35

Topics: 2
andreas93swe все время делает краши для серверов и сегодня опять это сделал. С этим дерьмом я начну новый проэкт с глобальными изменениями для 1.4, потому что в свои 22 года ( я думал 12-15) это взрослое дитя не понимает меня. Я думал он прекратил делать свое дерьмо, но нет. Он не человек, не любит мир. Он нуждается в высоких рейтингах онлайна на геймтрекере, я думаю. Через пару дней он станет нулем, и теперь мне похуй. Не можешь остановиться, я тебе помогу(с) ну это так более по смыслу перевел, чем по содержанию, у LA гугл транслейт китайский походу тоже))

Post #4 22.03.2016, 10:07
Boevik Администратор
Администратор

Topics: 1
Эрик сожги ему комп)

Post #5 22.03.2016, 10:48
Admin Avatar
Администратор
Администратор

Topics: 56

писал от руки хд
Hе органическая среда активной пятницы oO